Pisanie dla przyjemności

Colleen Hoover urodzona 11 grudnia 1979 roku zaczęła pisać dla przyjemności

Colleen Hoover urodzona 11 grudnia 1979 roku zaczęła pisać dla przyjemności (https://www.taniaksiazka.pl/autor/colleen-hoover). Kobieta miała etat jako pracownik socjalny, więc na brak zatrudnienia i zajęcia nie narzekała. W wolnych chwilach pisała jednak teksty, które nie trafiały w pierwszej kolejności do szerokiego grona czytelników tylko do jej szuflady. Jednak coś sprawiło, że Hoover postanowiła spróbować swojego szczęścia na rynku. Decydując się na metodę samopublikowania w 2012 roku wydała książkę “Pułapka uczuć”, która okazała się wielkim przełomem w jej karierze autorskiej. Debiutantka od razu zyskała zaufanie czytelników, którzy z wielką niecierpliwością oczekiwali na jej kolejne pozycje. Tak, autorka z książki na książkę na pewno nikogo nie zawodzi swoim dojrzałym, emocjonalnym podejściem do przygód miłosnych. W głównej mierze Hoover tworzy książki z nurtu New Adult dedykowane dla młodzieży i dla osób trochę starszych. W zdecydowanej mierze do grona jej fanów zaliczają się kobiety, które same skrycie marzą o tym aby przeżyć tak wspaniałą historię miłosną. Jednak bywają również panowie, którzy chętnie sięgają po pozycje przez nią zaproponowane. Co świadczy o jej genialnym talencie i niezwykłym kunszcie literackim? Fakt, że jej książki zostały już przetłumaczone na kilkanaście języków, w tym na polski.

“Coraz większy mrok”

Verity Crawford to uznana autorka thrillerów cieszących się ogromną popularnością. Właśnie była w trakcie tworzenia kolejnej książki, kiedy na skutek wypadku została sparaliżowana. Kobieta jest załamana. Jej mąż – Jeremy – postanawia zatrudnić Lowen Ashleigh. Inna pisarka ma do kończyć to co zaczęła Verity na podstawie jej zapisków. Studiując te notatki Lowen odkrywa mroczną spowiedź Verity. Wynika z niej jasno, że życie Crawfordów nigdy nie było tak pięknie jak wydawać by się mogło. Było nawet bardziej mroczne niż świat jaki do tej pory autorka przedstawiała w swoich thrillerach. Jednak ta spowiedź nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego. Czy teraz Lowen powinna bać się o swoje życie?

“Hopeless”

Sky nie ma łatwego życia. Nadopiekuńcza matka adopcyjna ledwo pozwoliła jej pójść do publicznego liceum. To tam dziewczyna poznaje Deana, który wyjawia nią żywe zainteresowanie. Chłopak chce wiedzieć o niej wszystko. Dziewczyna stara się trzymać go na dystans, jednak nie jest to łatwe. Sprawę potęguje fakt, że wkrótce Sky dowiaduje się, iż Dean nie jest tym za kogo się poznaje. Jednak on wie już o niej wszystko i na pewno nie będzie tak łatwo chciał zrezygnować z tej znajomości. Czy Sky ma szansę na to aby odzyskać panowanie nad własnym życiem, które dopiero wkracza w dorosłość?

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com