KONKURS O JP2

We wtorek 29 maja br. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej odbył się konkurs o Janie Pawle II. Z naszej szkoły do konkursu przystąpili uczniowie z klasy siódmej: Zuzanna Kocoń, Katarzyna Kołodziej i Jakub Pietrzyk. Uczniów przygotowywały Pani Czytaj więcej!

DZIEŃ MAMY I TATY

W czwartek 24 maja br. odbył się w naszej szkole Dzień Mamy i Taty. Uczniowie pod kierownictwem Pana Kazimierza Górskiego przygotowali piękny montaż słowno – muzyczny przeplatany scenkami z życia rodzinnego. Dziękujemy Rodzicom za obecność i wszelką życzliwość okazywaną naszej Czytaj więcej!

KONKURS O WITOSIE

W 2018 roku obchodzimy 100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Stary Sącz mogli wziąć udział w konkursie „Wincenty Witos i 100-lecie odzyskania niepodległości”. Finał przedsięwzięcia odbył się się 20 Czytaj więcej!

OGRÓD MARZEŃ

Spacer do Ogrodu Marzeń. W Myślcu znajduje się uroczy zakątek, nazwany przez jego właścicielkę panią Wiolettę Kmiecik i jej męża Ogrodem Marzeń. Państwo Kmiecikowie przez 18 lat tworzyli piękny ogród, który obecnie udostępnili do zwiedzania. Ów prywatny Ogród Botaniczny zaprasza Czytaj więcej!

ŹRÓDEŁKO CZYSTEJ WODY

Spółka Sądeckie Wodociągi zainstalowała w naszej szkole poidełko, dzięki któremu uczniowie mogą bez ograniczeń korzystać z dostępu do zdrowej i czystej wody. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi, który na prośbę Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, doprowadził do montażu tego urządzenia.

NINJA JUMP

W środę 2 maja br. grupa 40 dzieci pod opieką Pana Kazimierza Górskiego i ks. Tomasza wzięła udział w zabawach zorganizowanych w Ninja Jump w Nowym Sączu. Tutaj możesz zobaczyć relację filmową z tej wyprawy.